Yeşil Ev Botanik olarak biraz kendimizden bahsedelim istedik. Merakınızı giderecek bilgileri bu sayfada topladık 🌿. 🙂

Biz Kimiz?

Yeşil Ev Botanik, yıllardır kendi bahçelerinde ve seralarında yetiştirdiği bitkileri artık tüm bitkiseverlerle dijitalde ve fiziksel dükkanda buluşturmayı hedefleyen, doğaseverler tarafından kuruldu. Kurumsal lojistik tecrübelerini bir araya getiren ekip herkes için erişilebilir fiyatlarla ve güvenle alışveriş imkanı sağlayan “organik” bir platformu hayata geçirme vizyonu edindi.

Fiyatlar neden bu kadar uygun?

Çünkü bitkileri ve bitkileri seven herkesi çok seviyoruz. Herkesin musmutlu yemyeşil evleri olsun istiyoruz. Bunun için de anlaşmalı tedarikçilerimizle masaya oturup herkes için erişilebilir fiyatları belirliyoruz. Oluşabilecek kur farkları ve kargo giderlerini fiyatlara yansıtmıyoruz. Kârımız minimum olsa da kalbimiz kocaman 🤍

Nasıl teslimat yapıyoruz?

Sipariş geldiği andan itibaren ürünü paketleme, kargolama süreci bizim için başlıyor. Zamanla yarışıyoruz ve bitkilerinizi en sağlıklı formda ve güvenle teslim alın diye onları “pamuklara” sarıp sarmalıyoruz 🌿 Gerçekten de öyle! 🤍Bitkilerimiz zarar görmesin diye onları yumuşak, doğa dostu ve geri dönüştürülebilir pamuk dolgulu ambalaj içinde gönderiyoruz. En narin çiçekleri bile bu şekilde sizlere capcanlı ulaştırıyoruz.

Bitkileri nasıl seçiyoruz?

Bu konu bizim için çok önemli. Bitkilerimiz bizim bebeklerimiz 👶 Kendi seramızdan ve tedarikçilerimizden ürünlerimizi özenle, kendi ellerimizle tek tek seçiyoruz. Karbon ayak izi düşük, sertifikalı üreticilerle çalışıyoruz, bitkilerin hepsinin sağlıklı olmasina çok dikkat ediyoruz. Kendi fiziksel dükkanımızdaki ürünlerin günlük bakımı ile 7/24 ilgileniyoruz.

Sevdiğimiz işi yapıyoruz; yaptığımız işi seviyoruz 😉

En önemlisi de bu. Bir işi severek ve isteyerek yapmak. Bitkilerin dünyasına yaptığımız yolculukta sizleri yanımızda görmek hoşumuza gidiyor. İstiyoruz ki tecrübemizi ve mutluluğumuzu sizinle paylaşalım. Takipçi satın almadan, dost kazanalım. Birlikte organik olarak büyüyelim. Hesaplara, sayılara ve fiyatlara takılmadan, gönüller kazanalım 🤍 Bu yüzden her kargo paketinin içine mutlaka minik de olsa bir jest eklemek geliyor bazen içimizden, bazen hediyeler veriyoruz, sürpriz kampanyalarla karşınıza çıkıyoruz.

Hayat hep mutlu sürprizler çıkarsın karşınıza. Soru, görüş ve önerileriniz için bizlere Whatsapp ve DM yoluyla ulaşabilirsiniz.

Yemyeşil evler musmutlu bitkiler 🌱🌿 
#yeşilev