Çok heyecanlı haberler.

Posted on KategoriHaberler

Çok heyecanlı haberler

Bitkisever dostlarımızla yola çıktığımız Yeşil ev serüveninde, sosyal medya topluluğumuz ve fiziksel dükkanın ardından, şimdi de 2021 yılı için pek çok yeni ve güzel sürprizler için kolları sıvadık.

2021 yılı için yemyeşil haberler ve projelerle karşınızda olacağız. Aslında bu projelerin sinyalini son aylarda ufak ufak verdik. Bazen ofislerinizde, bazen ev ve yaşam alanlarınızda ağırladınız bizleri. Evleri, iş yerlerini, plates stüdyolarını ve hatta müzik stüdyolarını yeşillendirdik. 3D çizimler yaptık, kafa yorduk, ışık, konum ve cephe değerlendirmeleri yaparak çözümler ürettik. En önemlisi de mekanın ruhuna ve diline yemyeşil canlılıklar katmak oldu.

Bu hafta YouTube’da bitkilere bakım videolarıyla adından söz ettirmeye başlayan yeşil ve doğa aşığı sevgili Aysu Bedestenci ile Instagram üzerinden canlı bir yayınla takipçilerimizle buluşacağız. Kendisinin örnek bir videosuna bu linkten göz atabilirsiniz. Aysu çok yönlü, yetenekli ve konusuna hakim bir uzman. Kim bilir kendisiyle belki workshoplar bile düzenleyebiliriz.

Yeni yıl için yenilediğimiz websitemize “Yeni Yıl” koleksiyonu da ekledik. Umarız hoşunuza gitmiştir. Ayrıca bu ay bazı bitki dostlarımızı yeni evlerine uğurlarken, yepyeni bitkileri de stoklarımıza yükledik. Stoklarımızdaki bazı bitki gruplarında da beğeneceğiniz indirimler yaptık.

Aralık ayında da diğer aylarda olduğu gibi kargo masrafını size ödettirmeyi düşünmüyoruz. Ekonomik durumlar biliyoruz ki herkes için şu günlerde zor. Biz de olabildiğince fiyatlarımızı en makul değerlerde tutmaya gayret ediyoruz. Küçük işletmeler ve bireysel satıcılar için pandemi dönemi bir imtihan niteliğinde. Umarız sağlıkla ve huzurla hep birlikte bu süreci de atlatırız.

Yeni yılda hepimizin iyi kalplerindeki dileklerin gerçekleşmesini diliyoruz, görüşmek üzere. 🎄